U NÁS VYHODNĚ NA SPLÁTKY
Cetelem
DOPORUČUJEME NAŠE WEBY
Eshop se sportovním vybavením
Sportovní akce, tréninky
Eshop s dětským zbožím
VĚRNOSTNÍ PROGRAMY


LEVNÁ DOVOLENÁ 2018

Novinky

25.3.2017   Dětská kola CORE Nipper 16, 20 a 24 na sport-core.cz.

Nejprodávanějšími dětskými koly na sport-core.cz v letech 2014-2016, jsou česká CORE Nipper (montováno v Děhylově u Hlučína) a jelikož jsou opravdu skvěle udělaná a bezproblémová, jejich prodej stoupá také v roce 2017.

"Kola CORE (dříve Sprinter) nabízíme v bohumínské prodejně již mnoho let, protože jsou kvalitní, precizně udělaná, hezká a s kvalitními komponenty. Především dětská kola jsou bestseller a mají úspěch nějen u nás, ale také na Slovensku a v Polsku", říká Ondřej Veselý za sport-core.cz.

"Také pro letošní rok jsou v nabídce novinky a to jak po stránce barev, tak vybavení. Už tak lehká kola, stavěná výhradně na hliníkových rámech, dostala další dietu a patří k naprosté špičce. Někteří rodiče kola CORE z řady Nipper používají také jako závodní stroje pro své děti, což nám dělá velkou radost, protože to jen potvrzuje kvalitu vyjímečnost těchto kol", dodává Stanislav Babiš z Cykloservisu Apollo s tím, že Vám kola zašleme seřízená, včetně dopravy zdarma s PPL.

Více zde: http://www.sport-core.cz/vyhledavani/?search_nazev=core+nipper

Zpět na novinky

Dětská kola CORE Nipper 16, 20 a 24 na sport-core.cz. - Novinky - sport-core.cz - jízdní kola, sportovní potřeby a příslušenství.

Doporučte nás

Vaše jméno a přijmení * E-mail příjemce zprávy *

Zpráva *


    (údaje označené * musí být vyplněny)

Zavřít okno

NAVRCHOLU.cz