U NÁS VYHODNĚ NA SPLÁTKY
Cetelem
DOPORUČUJEME NAŠE WEBY
Eshop se sportovním vybavením
Sportovní akce, tréninky
Eshop s dětským zbožím
VĚRNOSTNÍ PROGRAMY


LEVNÁ DOVOLENÁ 2018

O nás

Sport-core

Vítá vás internetový obchod sport-core.cz a jeho tým. Naše srdce má ryze sportovní základ a proto Vám nabízíme ten nejlepší a především prověřený materiál, jak ke sportu rekreačnímu, tak vrcholovému.
Zaměřili jsme se na všechny typy jízdních kol, cyklo díly a komponenty, vybavení pro golf, squash, tenis, badminton, in-line, doplňky stravy a florbal proto, že máme s prodejem tohoto vybavení dlouholeté zkušenosti. Můžete nás navštívit také v našich kamenných prodejnách, kde Vám ochotně poradí naši zkušení prodejci.
Nabízíme Vám špičkové vybavení Author, Leader Fox, Sprinter, Core, Focus, Tacx, CatEye, Shimano, Bridgestone golf, Callaway, Tecnifibre, Pro Kennex, Powerslide nebo MRX. Právě díky našim kamenným obchodům máme mimořádně velké množství zboží skladem, které je ihned k odběru a to za výborné ceny.
Žádným problémem není také servis nebo případná výměna zboží. Naše místa pro osobní odběr jsou nyní v Bohumíně, Orlové, Praze a polských Chalupkách. Právě velký zájem o naše zboží - v roce 2010 - odstartoval také prodej na Slovensko a do Polska (sport-core.sk a sport-core.pl).

Samozřejmě u nás nechybí vysvětlení použitých technologií, rady s nákupem a postupně Vám představujeme elitní sportovce, kteří používají stejné vybavení, jako Vy. Pravidelně připravujeme rozhovory se známými osobnostmi, které využívají služeb našeho e-shopu.
V případě nerozhodnosti nebo minimálnímu cenovému rozdílu, Vám ochotně poradí naši odborníci, jejihž infolinky najdete v kontaktech. V okruhu našeho působení Vám nadstandardně nabízíme rozvoz zdarma. Všem klientům - kteří splní náš nízký nákupní limit - zasíláme zboží zdarma expresní službou PPL až domů, nebo na pracoviště (viz. Obchodní podmínky). Nabízíme také řadu dalších služeb, jako je např. zapůjčení testovací sady tenisových raket nebo golfového setu.
Snažíme se, aby bylo zboží dostupné všem, proto můžete využít také snadný on-line nákup na splátky, se společnostmi Cetelem a Cofidis.

Doporučujeme rovněž naše další e-shopy bike-core.cz, bike-core.sk, baby-core.cz a server sport-up.cz. Tým sport-up.cz se zaměřuje na několik oblastí, jelikož sdružuje špičkové odborníky, kteří vynikají ve svých oborech.

Sport-up.cz organizuje sportovní, společenské a firemní dny. Ozvučíme Vaši akci, koncert nebo dny města, kde zajistíme odpovídající program. Nabízíme Vám také profesionální foto a video služby. Dále se zabýváme redukcí váhy a výživovým poradenstvím. Připravíme Vás na studium na VŠ a novinkou je individuální tréninková příprava, která mj. obsahuje zcela originální "Agility sport-up" řadu, zaměřenou na zvýšení výkonnosti týmu i jednotlivců.
Máme dlouholeté zkušenosti s vedením tenisové školy, která má kvalitní trenéry pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. V rámci možností podporujeme místní a regionální akce pro mládež.
Samozřejmostí je reklama, mediální podpora a to včetně tvorby www prezentací.

Přejeme Vám mnoho pohodových zážitků a vítězství, nejlépe s vybavením, které jste u nás zakoupili :-)Sport-core

Za tým sport-core.cz
Ondřej Veselý
info@sport-core.cz

NAVRCHOLU.cz